dochodzenie naleznosci

Co zrobić, gdy dłużnik nie chce płacić?

Dochodzenie należności wydaje się być chlebem powszednim każdego przedsiębiorcy. Co więc zrobić, gdy dłużnik nie chce płacić?

Kancelaria DKK od lat z dużą skutecznością zajmuje się windykacją należności od nierzetelnych kontrahentów Z sukcesem pomagamy naszym klientom ze wszystkich gałęzi gospodarki w zarządzaniu wierzytelnościami. W swojej działalności wykorzystujemy nowoczesne etapy windykacji, które pozwalają na szybkie i skuteczne odzyskiwanie należności, tj. Elektroniczne Postępowanie Upominawcze (EPU), rejestry dłużników, wywiadownie. Korzystamy także z nowoczesnego oprogramowania, które pozwala klientowi na uzyskiwanie wiedzy o powierzonej sprawie na każdym etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego. Natomiast liczna i wyspecjalizowana kadra umożliwia przekazanie sprawy konkretnemu referentowi już na początkowym etapie prowadzenia windykacji.

Przez lata swej działalności Kancelaria wypracowała prosty model odzyskiwania należności, na który składa się windykacja miękka oraz windykacja sądowa, tzw. twarda. Windykacja miękka polega na podejmowaniu przez Kancelarię określonych działań w imieniu wierzyciela, celem skłonienia dłużnika do zapłaty należności. Obejmuje m.in sporządzanie wezwań do zapłaty,  monitoring regulowania przez dłużnika zadłużenia oraz ewentualne zawieranie w imieniu klienta ugód pozasądowych. Natomiast windykacja twarda polega na dochodzeniu roszczeń drogą sądową, a następnie skierowanie wniosku egzekucyjnego do komornika oraz monitorowanie postępowania egzekucyjnego.

Dużym atutem naszej działalności jest także brak opłat wstępnych na rzecz kancelarii. Na etapie windykacji miękkiej Kancelaria DKK pobiera jedynie prowizję od wyegzekwowanych od dłużnika należności, której wysokość jest indywidualnie negocjowana z klientem. Natomiast na etapie windykacji sądowej wynagrodzenie Kancelarii DKK stanowią zasądzone i wyegzekwowane w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym koszty zastępstwa procesowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej Kancelarii DKK: http://kancelariadkk.pl/dochodzenie-naleznosci/

Tagi:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *