Zespół

Katarzyna Nowak

Z kancelarią DKK związana od 2013 r. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w kancelarii komorniczej a nabyte doświadczenie i umiejętności pozwalają jej skutecznie prowadzić windykację dla podmiotów masowych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, konstytucyjnym oraz gospodarczym.

 

 

Katarzyna Rusin

Katarzyna Rusin

W 2014r. podjęła współpracę z kancelarią DKK, gdzie w dziale windykacyjnym miała możliwość rozwijania swoich zainteresowań w tym kierunku. W okresie tej współpracy powierzonych jej zostało ok 3000 spraw, które w imponującej części zakończyły się spłatą należności.

 

 

Magdalena Sosnowska

Magdalena Sosnowska

Związana z Kancelarią DKK od 2015 r. Pomaga podmiotom w odzyskiwaniu i zarządzaniu wierzytelnościami. W swojej pracy stara się wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom Klientów oraz nowo powstającym wyzwaniom, mając za główny owocne efekty współpracy.

 

 

Sylwia Susz

Sylwia SuszDo Kancelarii DKK dołączyła w styczniu 2017 r. Od tej pory z dużą skutecznością pomaga klientom w zarządzaniu ich wierzytelnościami. Obsługuje kilkaset powierzonych spraw, z czego zdecydowana większość kończy się sukcesem.